Program

Program

8:45-16:00Rejestracja
10:00Rozgrzewka
10:15Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 KIDS
10:451/8 Hip Hop 2 vs 2 KIDS
11:151/4 Hip Hop 2 vs 2 KIDS
11:30Showcase KIDS
11:45Półfinał Hip Hop 2 vs 2 KIDS
11:50Finał Hip Hop 2 vs 2 KIDS (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
12:00Rozdanie nagród Showcase KIDS
12:15Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
13:151/8 Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
13:451/4 Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
14:00Showcase JUNIOR
14:45Półfinał Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
15:15Finał Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
15:20Rozdanie nagród Showcase JUNIOR
15:30Pokaz sędziów
15:40Showcase EMERYT
15:45Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 OLD
16:451/8 Hip Hop 2 vs 2 OLD
17:151/4 Hip Hop 2 vs 2 OLD
17:30Showcase OLD
18:00Półfinał Hip Hop 2 vs 2 OLD
18:15Finał Hip Hop 2 vs 2 OLD (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
18:45Rozdanie nagród Showcase OLD
10:00-13:00Rejestracja
10:00Rozgrzewka
10:15Eliminacje Breaking 2 vs 2 KIDS (walki pokazowe)
10:451/8 Breaking 2 vs 2 KIDS
11:151/4 Breaking 2 vs 2 KIDS
11:30Półfinał Breaking 2 vs 2 KIDS
11:45Finał Breaking 2 vs 2 KIDS (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
12:00Eliminacje Breaking 2 vs 2 JUNIOR (walki pokazowe)
12:301/8 Breaking 2 vs 2 JUNIOR
13:001/4 Breaking 2 vs 2 JUNIOR
13:30Półfinał Breaking 2 vs 2 JUNIOR
13:45Finał Breaking 2 vs 2 JUNIOR (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
14:00Eliminacje Breaking 2 vs 2 OLD (walki pokazowe)
14:451/8 Breaking 2 vs 2 OLD
15:151/4 Breaking 2 vs 2 OLD
15:30Półfinał Breaking 2 vs 2 OLD
16:00Finał Breaking 2 vs 2 OLD (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
16:30Pokaz sędziów
16:45Eliminacje w kołach Breaking 1 vs 1 OPEN BATTLE (trójka jury ma po 5 opasek do przyznania, 1 opaskę ma organizator)
17:351/8 Breaking OPEN BATTLE
17:551/4 Breaking OPEN BATTLE
18:00Półfinał Breaking OPEN BATTLE
18:15Finał Breaking OPEN BATTLE
18:30-19:00Rozdanie nagród